X
   
 
  • سارا جلیلی - کوچینگ فنی

   من سارا جلیلی فارغ التحصیل رشته مهندسی معدن گرایش فرآوری مواد هستم. تخصص اصلی من طراحی مدار فرآوری در واحدهای معدنی و صنعتی و ارائه راه حل به چالش های کارخانجات فرآوری هست. حدود 10 سال هست که وارد بازار تخصصی معدنی شده­ ام و در این مدت فعالیت های مختلفی از جمله همکاری در قالب مدیریت پروژه و راه اندازی و ساخت در پروژه ­های احداث واحد فرآوری داشتم. تقریبا از سه سال گذشته اولین کسب و کار خودم را به صورت مستقل و شخصی در حوزه فرآوری مواد معدنی راه اندازی کردم.


   دیگر فعالیت های من:

   من علاوه بر تخصص اصلی خودم سعی کردم در حوزه راه اندازی استارتاپ و توانمندسازی کسب و کار با تیم های نوپا و شرکت­ ها همکاری داشته باشم. مشاوره به بیش از 60 شرکت و تیم در زمینه محصولات دانش­بنیان و توانمندسازی کسب و کار در زمینه بازرگانی، تولیدی، فناوری اطلاعات و خدماتی از جمله افتخارات من هست. برگزاری بیش 5 دوره آموزشی با مجموع 100 ساعت در حوزه های مختلف کسب و کار از دیگر فعالیت­ های من هست


   مهمترین دغدغه من در زندگی:

   مهم­ترین دغدغه من تحقیق و توسعه و اجرای پروژه های معدنی و دستیابی به نتایج خوب در زمینه فرآوری معدنی هست و من با تمام توان خودم سعی میکنم تا به عنوان یک عضو کوچک از جامعه معدنی اطلاعات خودم را با افرادی که با تمام وجود سعی می کنند در این زمینه فعالیتی مثبتی انجام بدهند را به اشتراک بذارم و دوست دارم نقطه شروع این کار از ایمینو باشه.


   راه های ارتباطی با من:

   ایمیل:

   info@saminmpe.com