X
   
 
  • سجاد شکوهیار- مشاور برنامه ریزی و کنترل پروژه

   - عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی
   - معاون پژوهشی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه بهشتی
   - فارغ التحصیل ممتاز هر سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی صنایع از دانشگاه امیر کبیر
   - مشاور و مدرس دوره های تخصصی مهندسی صنایع


   من سجاد شکوهیار هستم. فارغ التحصیل دبیرستان البرز تهران و ورودی مقطع کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر در سال 1378 هستم. پس از اتمام مقطع کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه امیرکبیر مقطع کارشناسی ارشد و دکتری را نیز در همین رشته و در دانشگاه امیرکبیر ادامه دادم و در این مقاطع با درجه ممتاز و رتبه یک فارغ التحصیل شدم.

   پس از اتمام مقطع دکتری، از سال 1391 به عضویت هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی در گروه مدیریت صنعتی و فناوری اطلاعات در آمدم. از سال 1396 این افتخار را داشتم که مدیریت این گروه را برعهده بگیرم. پس از اتمام دوره مدیریت گروه، از سال 1399 به عنوان معاون پژوهشی دانشکده مدیریت وحسابداری برگزیده شدم و در حال حاضر در این سمت مشغول فعالیت هستم. در سال 1399 نیز پژوهشگر شاخص دانشگاه بهشتی شدم.

   در طی 10 سال اخیر مدرس و مشاور حوزه های تخصصی مهندسی صنایع در صنایع معدنی، صنایع خودرو، خدمات بانکی، نفت و گاز و پتروشیمی و... بوده ام و بیش از 1000 ساعت کارگاه و کلاس و جلسات مشاوره برگزار نموده ام.

   در حال حاضر مشاور شرکت ایمیدرو در حوزه مدیریت پروژه هستم و همزمان نیز در خدمت دوستان در همین حوزه در مجموعه ایمینو می باشم.

   مهمترین دغدغه من در این «ایمینو» نظم بخشیدن به امور و داشتن برنامه است که باعث می شه در فضایی بانشاط و رو به جلو حرکت کرد.