X
   
 
  • علی یادبروقی - توسعه کسب و کار و برندینگ

   من علی یادبروقی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی برق - مخابرات از دانشگاه تهران و کاندیدای دکتری مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات هستم.
   فعالیت من در زمینه بازاریابی و برندینگ همزمان با راه اندازی اولین کسب و کارم در حدود ۱۱ سال پیش شروع شد و در این مدت افتخار راه اندازی و توسعه ۴ کسب و کار در حوزه های تولیدی و خدماتی را داشتم.
   در زمینه مشاوره کسب و کار، بازاریابی و برندینگ افتخار همکاری با بیش از ۵۰ کسب و کار متوسط و بزرگ داخلی و خارجی در زمینه های تولیدی، بازرگانی و خدماتی و همچنین بیش از ۱۰۰ استارتاپ را داشته ام. برگزاری ۱۲ دوره اموزشی با مجموع ۲۵۰ ساعت در حوزه های مختلف کسب و کار از دیگر فعالیت های من در این مدت بوده است. باعث خوشحالی من هست که سهمی در موفقیت این کسب و کارها داشته ام.
   من حدود ۲ سال در حوزه معدن ( اکتشاف، استخراج و فراوری) فعالیت داشتم و از نزدیک با شرکت های بزرگ معدنی مذاکره کردم. تا حدودی با نیازهای این حوزه اشنا هستم. تخصص در زمینه توسعه بازار و برندینگ در کنار اشنایی با حوزه معدن، انگیزه من برای حضور در این اکوسیستم شد.


   دیگر فعالیت های من:

   • کوچینگ
   • مشاوره توسعه بازار
   • برندینگ
   • عارضه یابی کسب و کار و ارائه راهکار
   • تدوین استراتژی کسب و کار

   مهمترین شعار من در زندگی:

   با خود عهد کردم تا هر چه در توان دارم در جهت رشد و موفقیت استارتاپ ها استفاده کنم و تجربیات خودم رو در اختیار انها قرار دهم.


   راه های ارتباطی با من:

   ایمیل:
   Yadborooghi@gmail.com

   لینکدین:

   https://www.linkedin.com/in/dr-ali-yadborughi-a2082852/

   اینستاگرام:

   dimach.ir

   وبلاگ:
   dimach.ir