X
   
 
  • اخبار
   شبکه همکاری اکوسیستم نوآوری و فناوری با بخش معدن ایجاد شود
   معاون معادن و فرآوری مواد وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: گلوگاه توسعه بخش معدن کشور فناوری و نوآوری است و تبدیل کردن بخش معدن به بازار فناوری باید دغدغه اصلی اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور شود و شبکه همکاری اکوسیستم نوآوری و فناوری با بخش معدن ایجاد شود.
   تاریخ انتشار  :  ۱۴۰۰/۱۰/۳۰  
   "کدا" به معدن آمد/ نقش دانشگاه‌ها در توسعه زیست‌بوم نوآوری پررنگ می‌شود
   کمیته دانشجویی ایمنیو (کدا) با حضور دبیران و اعضای انجمن علمی دانشجویی دانشگاه‌های معتبر کشور آغاز به کار کرد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹  
   انقلاب هدست «واقعیت مجازی» اپل
   هدست واقعیت مجازی اپل در بهترین حالت، اواخر سال 2022 وارد بازار خواهد شد. طرفداران اپل مدت‌هاست که در انتظار این هدست هستند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹  
   آماده باش گوگل علیه اومیکرون
   گوگل اعلام کرده به دلیل افزایش مبتلا به امیکرون، افرادی که در دفتر حاضر می‌شوند موظف هستند آزمایش‌های هفتگی کووید را انجام دهند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹  
   برنامه مرکز نوآوری تحول دیجیتال برای رشد شرکت‌های نوپا
   رئیس مرکز نوآوری و تحول دیجیتال، کمک به تجاری‌سازی نوآوری در کسب‌ و کارهای نوین و نوآور در این حوزه را از ماموریت‌های این مرکز نام برد و گفت: با توجه به تجربیات کسب شده، حمایت از شرکت‌های بزرگ را در دستور کار قرار دادیم تا از این طریق موفقیت شرکت‌های نوپا تضمین شود.
   تاریخ انتشار  :  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸  
   ساخت پهپاد نشت‌یاب لیزری خطوط انتقال گاز در دانشگاه صنعتی شریف
   جمعی از پژوهشگران دانشگاه صنعتی شریف پهپادی ساخته‌اند که با پرواز روی خطوط انتقال گاز، با صرف زمان و هزینه کمتر این خطوط را بررسی و نشت‌یابی می‌کند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸  
   شورای نگهبان در تایید طرح جهش تولید دانش بنیان مساعدت کند
   معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: طرح جهش تولید دانش بنیان در مجلس تصویب شده است. امید است شورای نگهبان در تایید آن مساعدت کند تا اجرای آن آغاز شود.
   تاریخ انتشار  :  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸  
   آکادمی زرین با شعار سکوی یادگیری نوآورانه کار خود را آغاز کرد
   آکادمی زرین به عنوان بازوی آموزش نیروی انسانی زرین‌پال فعالیت خود را آغاز کرد. این آکادمی قرار است مشکلات سازمان‌ها را بررسی کند و بر اساس آنها راهکار و برنامه‌های آموزشی پیشنهاد بدهد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸  
   کاهش مصرف آب و آلودگی زیست محیطی، چالش‌های صنعت فولاد است
   رضا زائر حیدری کارشناس صنعت فولاد با اشاره به مهم‌ترین فناوری که صنعت فولاد به آن نیازمند استَ، گفت: مهم ترین فن‌آوری‌هایی که در شرایط کنونی ضرورت دارد در صنعت فولاد توسعه پیدا کند، قطعا بخش‌های مربوط به کاهش مصرف آب و کاهش آلودگی زیست‌محیطی است تا به یک تولید پاک و یا سبز دست پیدا کنیم
   تاریخ انتشار  :  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸  
   چگونه بازارسازی کنید؟/ وبینار "استراتژی‌های ورود به بازار برای کارآفرینان"
   مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران با هدف آگاهی بخشی در اکوسیستم نوآوری بخش معدن آخرین دوره از دوره‌ های آموزشی برخط (وبینار) را با عنوان "استراتژی‌های ورود به بازار برای کارآفرینان" هفته اول بهمن ماه 1400 برگزار می‌کند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷