X
   
 
  • با ایـمینـو
  • با کارآفرینان
   • داستان کارآفرینی مارک کوتیفانی
    مارک کوتیفانی (متولد 2 مه 1958) یک تاجر استرالیایی و مدیر اجرایی فعلی گروه معدن Anglo American plc است و همچنین عضو کمیته هیئت مدیره گروه (GMC) است. کوتیفانی مدیر غیر اجرایی Anglo American Platinum و رئیس گروه شرکتهای De Beers است. وی پیش از این مدیرعامل شرکت استخراج طلای آفریقای جنوبی AngloGold Ashanti بود. کوتیفانی عضو آکادمی مهندسی سلطنتی و عضو هیئت مدیره شورای هیدروژن است.
   • داستان کارآفرینی پیام بانازاده
    پیام بانازاده مدیرعامل و بنیانگذار Capella Space ، یک شرکت دره سیلیکون است که بزرگترین صورت ماهواره های تجاری SAR را ایجاد می کند تا خدمات نظارت ساعتی در هر نقطه از جهان را ارائه دهد. اخیراً پیام در سال 2017 در لیست معتبر "فوربس 30 زیر 30" قرار گرفت و کاپلا توسط نیویورک تایمز ، بلومبرگ و اخیراً مجله Inc به عنوان یکی از 25 شرکت برتر اخلال گر در جهان شناخته شده است.
   • داستان کارآفرینی سهیلا سلحشور کردستانی
    سهیلا سلحشور کردستانی بانویی موفق و کارآفرین در عرصه صنعت و تولید، بانویی که در داخل کشور با خدمت به مردم چرخ تولید را به گردش درآورده است. دکتر سهیلا سلحشور کردستانی، عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مدیرعامل شرکت کیتوتک است که کارنامه تحصیلی‌اش به تنهایی نشانگر تلاش و کوشش بلندهمتانه‌ای است که نقش بالنده‌ای را از یک زن پیشرو به تصویر می‌کشد.
  • داستارتاپ
   • Altizon ، یک شرکت جهانی اینترنت اشیا با کمک به شرکت ها برای استفاده از داده های دستگاه برای هدایت تصمیمات تجاری، انقلاب های دیجیتال را تقویت می کند. مجموعه Altizon’s Datonis Manufacturing Suite از الگوریتم های پیشرفته تجزیه و تحلیل و یادگیری ماشین برای تسریع ابتکارات تولید هوشمند، مدرن سازی مدیریت عملکرد دارایی و ارائه پیشگامان مدل های جدید تجاری برای ارائه خدمات استفاده می کند.
   • آدیلار تیمی متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف است که برای حل مشکل مدیریت جذب و استخدام شرکت‌های ایرانی و سازمان‌ها، نرم‌افزار مدیریت فرایند جذب و استخدام بر پایه هوش مصنوعی تولید کرده ‌است. آدیلار، یک نرم افزار ATS است که با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی به کارفرما در تمام مراحل استخدام خدمت ارایه می‌کند.
   • Reddit که به عنوان “اولین صفحه اینترنت” لقب گرفته است ، با بیش از 430 میلیون کاربر فعال، یکی از محبوب ترین وبسایت های اجتماعی در جهان است. درحال حاضر، Reddit با بازدید حدود 150 میلیون صفحه در هر روز ، رتبه 19 را در لیست پر بازدیدترین پلتفرم های جهان کسب کرده است. ساده ترین راه برای توصیف Reddit این است که ترکیبی از یک رسانه اجتماعی،رتبه بندی محتوای وب و یک سایت خبری است.
  • دانشنامه واژگان صوتی چیستا (2)

   مجله رادیویی سی دید (16)

   مجله رادیویی سی دید (15)

  • می‌دانید ارزش استارتاپ‌تان چقدر است؟ شما تنها زمانی می‌توانید برنامه‌ی مالی برای رشد استارتاپ‌تان داشته باشید که از قیمت و ارزش واقعی‌اش آگاه شوید. با این حال مشخص کردن میزان ارزش کسب و کار بیشتر هنر است تا علم. از ...
   هر چقدر شما خلاق باشید ، مواقعی پیش می آید که احساس کمبود خلاقیت می کنید. شاید شما نیاز به ایجاد انگیزه در خود دارید، یا بیش از حد ممکن کار کرده اید و احساس می کنید از شما سوء استفاده شده است .ایده خوبی است که قبل از ...
   نوشتن بیزینس پلن استارتاپ به شما کمک می‌کند تا چشم اندازی از برنامه‌های کاری خود داشته باشید. استارتاپ‭ ‬معمولا‭ ‬متشکل‭ ‬از‭ ‬یک‭ ‬تیم‭ ‬است‭ ‬که‭ ‬ایده‌ای‭ ‬دارند‭ ‬و‭ ‬این‭ ‬ایده‭ ‬هنوز‭ ‬وارد‭ ‬بازار‭ ‬نشده‭ ‬یا‭ ...