X
   
 
  • رویداد تخصصی در صنعت مس

   رویداد تخصصی دمومس در راستای کمک به توسعه بازار شرکت های دارای محصول کاربردی در زنجیره ی صنعت مس از سوی مرکز نوآوری ایمینو و سازندگاه کانی بوم مهرماه 1400 برگزار شد. در این رویداد فناوران و شرکت های دانش بنیان مرتبط با زنجیره ارزش صنعت مس و شرکت های معدنی فعال این زنجیره به راهکارها و رفع نیازهای فناورانه این صنعت پرداختند.

   مهمترین اهداف این رویداد کمک به توسعه بازار شرکت‌های دارای محصول کاربردی در زنجیره ارزش صنعت مس و حل مسائل و رفع نیازهای فناورانه زنجیره ارزش صنعت مس کشور عنوان شده بود.

   شرکت‌های دانش بنیان و فناوری که تا تاریخ ۲۷ مرداد امسال در سامانه اعلام شده ثبت نام کرده و مورد ارزیابی قرار گرفته بودند، این فرصت را داشتند تا در نخستین رویداد دمودِی صنعت مس کشور شرکت کنند. بر اساس برنامه‌ریزی‌ها در این رویداد ۷ چالش از سمت شرکت های معدنی مطرح و ۸ راهکار از سوی شرکت های دانش بنیان و استارتاپی ارائه شد.

   مرکز نوآوری ایمینو با همکاری سازندگاه کانی‌ بوم در راستای شناسایی و با هدف هم‌رسانی، از فناوران و شرکت‌‌های دانش‌بنیانی که دارای محصول مرتبط با زنجیره ارزش صنعت مس و همچنین شرکت های معدنی فعال در این زنحیره که دارای نیاز فناورانه هستند، دعوت به حضور کرد تا اولین ریورس پیچ صنعت مس کشور را در راستای رفع نیاز‌ها و چالش‌های این بخش برگزار شود.

  • محتوای عمومی
   • با ما همراه باشید