X
   
 
  • اسلایدر صفحه رسانه
   جشنواره اینوماین 3 نیمه نخست امسال برگزار می شود
   مدیر مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمینو) از برگزاری جشنواره اینوماین 3 در نیمه نخست سال جاری خبر داد و گفت: این رویداد با هدف شناسایی و جذب تیم‌های استارت‎آپی حوزه صنایع معدنی در نیمه نخست سال آینده برگزار می شود.
   تاریخ انتشار  :  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷  
   ۸ فناوری که باعث امنیت بیشتر ما می‌شوند
   پیشرفت در فناوری‌های جدید باعث امنیت بیشتر ما می‌شود. نه تنها شکل‌های مختلفی از رمزگذاری به محافظت از پرونده‌ها و اسناد دیجیتالی کمک می‌کند بلکه پیشرفت در زمینه‌ی تشخیص صدا و کنترل حرکات نیز باعث ایجاد امنیت برای ما شده است.
   تاریخ انتشار  :  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶  
   پیام نوروزی رئیس مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران
   رئیس مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران طی پیامی فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۰ را تبریک گفت.
   تاریخ انتشار  :  ۱۴۰۰/۰۱/۰۱  
   اولین شبکه عمومی اینترنت اشیا در کشور راه‌اندازی شد
   لینک‌نِت، اولین شبکه اینترنت اشیا در کشور، با مشارکت سه مجموعه‌ی لینکپ (شرکت دانش‌بنیان در حوزه‌ی اینترنت اشیا )، فناپ‌تلکام (ارائه‌دهنده‌ی زیرساخت‌های مخابراتی) و شناسا (سرمایه‌گذار خطرپذیر) راه‌اندازی شد. این افتتاحیه نهم بهمن ماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳  
   پول های دیجیتال سبب افزایش قدرت کارآفرینان می‌شوند
   رمزارزها مدتها است که مورد بحث و تبادل نظر کارشناسان قرار گرفته‌اند و امروزه به عنوان ابزارهای مالی، نه فقط برای متخصصان بلکه برای همگان قابل دسترس و مفید هستند. رمزارزها از طریق ارائه دسترسی آسان‌تر به خدمات مالی، می‌توانند سبب رشد اجتماعی و اقتصادی در سراسر جهان، از جمله در کشورهای در حال توسعه شوند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳  
   استراتژی ایمینو برای سال ۱۴۰۰
   مدیر مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمینو) با تشریح برنامه‌های این مرکز در سال ۱۴۰۰ عنوان کرد: دیجیتال‌سازی صنایع معدنی منجر به ایجاد ارزش افزوده و کاهش قیمت تمام شده خواهد شد و به افزایش قدرت رقابت‌پذیری اقتصادی کشور می انجامد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۱۲/۲۲  
   حضور چشمگیر "ایمینو" در ایران‌متافو
   هفدهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی (ایران متافو) تا دقایقی دیگر محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح می‌شود.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷  
   انقلاب صنعتی چهارم بر بال اینترنت نسل پنجم
   انقلاب صنعتی چهارم اگرچه در عمل، مدت‌ها پیش از این آغاز شده، اما این روزها، گام مهمی برای اجرایی شدن آن و به عبارتی برای ورود آن به زندگی روزمره میلیاردها نفر از مردم جهان برداشته شده است
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰  
   با حضور وزیر صمت، رییس ایمیدرو و رییس خانه معدن ایران شانزدهمین نمایشگاه معدن افتتاح شد
   شانزدهمین نمایشگاه تخصصی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات و تجهیزات معدنی، راه‌سازی و صنایع وابسته با حضور علیرضا رزم‌حسینی وزیر صمت، وجیه‌الله جعفری رییس ایمیدرو و محمدرضا بهرامن رییس خانه معدن ایران آغاز به کار کرد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۱۱/۱۱  
   چالش‌ها و ظرفیت‌های معدنکاری هوشمند زغالسنگ
   مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمینو) در نشستی با حضور امیر ولدخانی مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی ایمیدرو و هم‌بنیانگذار استارتاپ یورت ۴۳ چالش‌های معادن زغالسنگ را مورد بررسی قرار داد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳