X
   
 
  • اخبار رسانه
   راهنمای برگزاری نشست خبری برای استارتاپ‌ها
   نشست خبری، کنفرانس خبری یا به انگلیسی نیوزکانفرنس، یکی از ابزارهای برندها از جمله استارتاپ‌هاست که به عنوان بخشی از استراتژی اطلاع‌رسانی یا مارکتینگ استفاده می‌شود. از این رو اطلاع از چرایی و چگونگی برگزاری نشست خبری برای هر کسب وکاری از جمله یک استارتاپ امری ضروری و به عنوان بخشی از وظایف روابط عمومی یا واحد مارکتینگ آن کسب‌وکار محسوب می‌شود.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۹/۰۹  
   حمایت مجلس از شرکت‌های خلاق
   نشست "چالش‌های حکمرانی کارآفرینی و نوآوری در ایران" با حضور جمعی از فعالان حوزه صنایع خلاق، کارآفرینان و مدیران نهادهای مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸  
   دوره آموزشی مدیریت کسب و کار و کارآفرینی (Mini MBA) در "ایمینو"
   مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمینو) دوره آموزشی مدیریت کسب و کار (Mini MBA) را در یک دوره ۴ ماهه و در مدت زمان ۱۲۰ ساعت برای کارآفرینان و نوآوران بصورت حضوری برگزار می‌کند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵  
   نخستین رویداد استارتاپی (آنلاین- حضوری) دانش آموزان در ایران برگزار شد.
   «پله» اولین رویداد دانش‌ آموزی در حوزه کارآفرینی در استان گیلان است که توسط موسسه شتابدهی استعداد و موفقیت پل استار و با حمایت پارک علم وفناوری در استان گیلان برگزار شد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵  
   کرونا، فرصتی برای کارآفرینی و ترمیم اقتصاد
   عضو هیات رییسه کانون‌های کارآفرینی کشور گفت: کرونا فرصتی برای کارآفرینان است و می‌توانند اقتصاد را ترمیم و نیاز کشور را برطرف کنند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴  
   برگزاری اولین جلسه از دوره وبینار "اصول و مبانی حقوق شرکت‌ها" در ایمینو
   اولین جلسه از دوره وبینار "اصول و مبانی حقوق شرکت‌ها" در دوشنبه‌های آموزشی مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران برگزار شد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳  
   "استارتاپ‌ها" نباید دچار "نزدیک‌بینی" شوند
   دکتر حمید محمدی پور مشاور توسعه بازار مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمینو) به استارتاپ‌ها توصیه کرد در کسب و کار خود "نزدیک‌بین" نباشند و پایه و اساس فعالیت خود را برای بلندمدت طراحی کنند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳  
   سرپرست جدید مرکز شرکت‌های دانش‌بنیان معرفی شد
   سرپرست مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طی حکمی از سوی سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری منصوب شد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳  
   استارتاپ‌های برگزیده وارد مرحله شتابدهی ایمینو شدند
   استارتاپ‌های منتخب دومین جشنواره ایده‌های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی از مرحله شکل‌دهی به مرحله شتاب‌دهی ورود پیدا کردند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲  
   پذیرش اولیه تپسی در بازار بورس؛ ستاری: استارتاپ‌ها به دوره اوج خود رسیده‌اند
   معاون علمی و فناوری رییس جمهوری پذیرش اولیه سامانه هوشمند درخواست خودروی تپسی در بازار بورس را زمینه‌ساز حضور استارتاپ‌ها در بدنه اصلی اقتصاد کشور دانست.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱