X
   
 
  • اخبار رسانه
   نکات اساسی درباره سلامت مالی استارتاپ ها
   هر کسی که کسب‌و‌کار جدیدی راه‌اندازی می‌کند، مفهومی از سود در ذهن خود دارد. اگر می‌خواهید بیش از آنچه هزینه می‌کنید عایدی داشته باشید، تفاوتش در سودی است که دریافت می‌کنید و تفاوت بزرگ‌‌ در سود بیشتری است که کسب می‌کنید، اما مهم‌ترین سوال این است که چطور می‌شود یک کسب‌و‌کار سودآور ایجاد کرد؟
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹  
   پارت؛ کارآفرین برتر ملی سال
   در مراسمی که در روز چهارشنبه 29 بهمن‌ماه با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در مجموعه تلاش تهران برگزار شد، تندیس کارآفرین برتر ملی به دکتر علی رسولی‌زاده مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان پارت اعطا شد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹  
   نوآوری وآموزش حلقه گمشده گوهر سنگ ها هستند
   مدیر عامل شرکت الماس نشان آریا با بیان اینکه ایمینو می تواند پل ارتباطی میان تولید کننده، مصرف کننده، و سازنده دستگاه ها باشد، عنوان کرد: مرکز نوآوری معادن وصنایع معدنی ایران می تواند با آموزش و ترغیب افراد دارای ایده و نوآوری های جدید نیاز تولیدکنندگان این صنعت رابرطرف کند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵  
   تامین مالی جمعی در پلتفرم کارن کلید خورد
   به گفته مدیرعامل سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری کارن تیم کارن ۱۳۰۰ طرح را در حوزه‌های مختلف بررسی کرده و طی دو سال گذشته ۸۷ میلیارد تومان تامین مالی انجام داده است.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴  
   راه اندازی آزمایشگاه نوآوری نسل پنجم اینترنت
   راه‌اندازی آزمایشگاه نوآوری باز حوزه 5G به منظور ارائه سرویس‌های اینترنت اشیاء به تیم‌های پژوهشی موضوع تفاهم نامه سه جانبه معاونت علمی، پارک فناوری تهران و اپراتور اول ارتباطی کشور است.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳  
   چند ایده جذاب برای کسب و کار در عصر جدید
   بعد از همه گیری ویروس کرونا، تعدیل نیرو یا بسته شدن مشاغل بیش از گذشته و در سطح جهان رخ داد. همین امر موجب شد که خیلی از افراد به دنبال راه اندازی کسب و کاری با مدیریت خودشان باشند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳  
   پادشاه جدید کسب و کار آنلاین/وارث بزوس کیست؟
   جف بزوس، مدیرعامل آمازون اعلام کرد که از سمت خود کناره گیری خواهد کرد و حالا توجه ها به جایگزین او سوق پیدا کرده است. یک مدیر ناشناخته شده اما قدرتمند به نام اندی جسی است که واحد محاسبات ابری این شرکت را اداره می کند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳  
   آشنایی با تحولات و مزایای معدن‌کاری دیجیتال
   در حال حاضر فرآیند خودکارسازی معادن شتاب گرفته است و با توجه به پروژه های در دست اقدام تا سال ۲۰۲۵ انتظار می رود که ۲۵ درصد معادن، خود را با عملیات خودکار سازی تطبیق دهند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲  
   استارتاپ "تیلو" به کمک معدن و صنایع معدنی آمد
   استارتاپ‌های ایمینو در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالوژی (ایران‌متافو) حضور فعالانه‌ای داشتند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰  
   ماموریت استارتاپ‌ "هیپینو" در بازیابی سازه‌های لیچینگ
   استارتاپ‌های مستقر در ایمینو به عنوان نخستین مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران در هفدهمین نمایشگاه ایران متافو حضور پیدا کردند تا بخش معدن و صنایع وابسته را با طرح‌های نوآورانه خود آشنا کنند.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹