X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۶/۱۱
  • «ایمینو» و «یونیدرو» برگزار می کنند

   نخستین «مینوکمپ» ایده پردازی، خلاقیت و نوآوری و پیش رویداد اینو ماین 4

   مرکز نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی (ایمینو) با همکاری موسسه یونیدرو نخستین «مینوکمپ» ایده پردازی، خلاقیت و نوآوری را ویژه دانشجویان و جامعه معدنی کشور برگزار می کند.

   «ایمینو» و «یونیدرو» برگزار می کنند

   بررسی ها نشان می دهد بنگاه‌‌های بزرگ معدنی دنیا به دنبال کاهش هزینه کشف سنگ‌‌های با کیفیت بالا و قابل دسترس در راستای ارتقای اکتشاف و بهبود استخراج مواد معدنی کمیاب مانند طلا هستند و از سویی در سال‌های اخیر توسعه و به‌‌کارگیری مواد بازیافتی و استفاده مجدد از معادن و کالاها توانسته‌‌ مشکلات ناشی از کمیاب شدن مواد معدنی را به صورت چشمگیری کاهش دهد.

   با توجه به این مهم طرح زیست بوم نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی (ایمینو) برآن شد تا نخستین «مینوکمپ» ایده پردازی، خلاقیت و نوآوری را برای بازیگران اصلی بخش معدن و زیست بوم نوآوری برگزار کند. این رویداد پیش از چهارمین جشنواره اینوماین (جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی) برپا خواهد شد تا ذهنیت نسل قدیم و جدید بخش معدن و صنایع معدنی را با ماموریت های ایمینو، مهفوم نوآوری و ایده پردازی آشنا کند.   در این رویداد که به صورت یکروزه با هدف آموزش فشرده زیست بوم نوآوری در بخش معدن و صنایع معدنی برگزار می شود، ابتدا به معرفی ایمینو و برنامه‌های حمایت از نوآوری و فناوری ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی پرداخته می شود و سپس 2 کارگاه آموزشی با موضوع "ایده پردازی و خلاقیت" و "نوآوری در معدن" با حضور جناب آقای دکتر حمید امیری، جناب آقای دکتر پیمان حسن پور و جناب آقای دکتر هادی افشاری دایر می شود.

   «مینوکمپ» ایده پردازی، خلاقیت و نوآوری سه شنبه 21 شهریور ماه از 9 صبح الی 15 بعدازظهر در سالن آمفی تئاتر ایمیدرو برگزار می شود.


   *لینک ورود آنلاین*

   ورود با کدملی و شماره تماس
   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.