X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۱۱
  • مرکز نوآوری «ایمینو» طی فراخوانی اعلام کرد:

   حمایت از پایان‌نامه‌های مرتبط با اکوسیستم نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی/ دانشجویان بخوانند

   مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران(ایمینو) از پایان نامه ها و رساله های فناورانه دانشگاهی که منجر به ایجاد فناوری‌های نوین در بخش معدن می شود و دارای شرایط اعلام شده هستند، حمایت می‌کند.
   مرکز نوآوری ایمینو طی فراخوانی اعلام کرد:

   به گزارش شبکه ایمینو، مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران(ایمینو) وابسته به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای شناسایی مشکلات اکوسیستم نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی و تعریف پروژه های نیازسنجی با همکاری نهادهای فعال در اکوسیستم استارتاپی معادن و صنایع معدنی، از پایان نامه ها و رساله های فناورانه که منجر به ایجاد فناوری‌های نوین در بخش معدن می شود و دارای شرایط ذیل هستند حمایت می‌کند.

   دانشجویان محترم لطفاً فقط در صورتی که حائز تمامی شرایط ذیل هستند در سامانه الکترونیکی ایمینو imino.ir ثبت نام کنند و در صورتی که حتی یکی از شرایط مورد نظر وجود ندارد، لطفاً ثبت نام صورت نپذیرد.


   شرایط لازم:

   ۱. پایان نامه / رساله هایی در این فراخوان مورد حمایت قرار می گیرند که از هیچ منبع دیگری به جز منابع دانشکده / دانشگاه ذیربط حمایت نشده باشند.

   ۲. پایان نامه / رساله های درحال شروع که در زمینه اولویت‌های فناوری کارگروه ایمینو، پیشنهادیه مصوب دارند (بیش از شش ماه از تاریخ تصویب نگذشته باشد) و زمان دفاع پایان نامه / رساله حداکثر تا پایان بهمن 1401 باشد.

   ۳. موضوع پایان نامه / رساله منطبق با یکی از زنجیره فعالیت های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی زیر باشد:

   * مبانی و فناوری‌های نوین معدن(اکتشاف، استخراج و فرآوری) و صنایع معدنی
   * مبانی و فناوری‌های نوین صنایع معدنی
   * مدیریت انرژی و آب در معدن و صنایع معدنی
   * مدیریت و بازاریابی(فروش محصولات معدن و صنایع معدنی)
   * کاربردهای جدید مواد معدنی و محصولات نوین بخش معدن و صنایع معدنی
   * فناوری‌های نوین پشتیبانی از زنجیره معدن و صنایع معدنی(مدیریت معدن، لجستیک، حمل‌ونقل و..)
   * مدیریت ایمنی، بهداشت محیط زیست در معدن و صنایع معدنی(سیستم‌ها، تجهیزات، خدمات و...)
   * مدیریت باطله معادن و پسماند صنایع معدنی و استحصال آن‌ها
   * فناوری‌های نوین و High Tech در بخش معدن و صنایع معدنی از جمله هوش مصنوعی، رایانش ابری، کلان داده، ...

   ۴. خروجی پایان نامه / رساله حتماً منتج به ارائه کالا، نرم افزار یا خدمت فناورانه مشخص شود.

   ۵. پایان نامه / رساله هایی در اولویت حمایت قرار می گیرند که در موعد مقرر ارسال و در کارگروه مشترک داوری مصوب شوند.

   در صورت تعدد پیشنهادها در کارگروه مشترک داوری در هر یک از موضوعات مورد نظر، حداکثر تا ۵ مورد، بررسی و داوری شده و حداکثر ۳ درخواست مورد تایید، حمایت خواهند شد.

   اعلام نتایج اولیه این فراخوان در راستای حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی در بخش زیست بوم نوآوری و فناوری بخش معدن پس از داوری‌های صورت گرفته از طریق شبکه ایمینو اطلاع رسانی خواهد شد.

   دانشجویان متقاضی می‌توانند درخواست و عنوان پروپوزال خود را با تکمیل فرم کاربرگ ثبت نام در سامانه الکترونیکی ایمینو ثبت کنند و در صورت هرگونه ابهام یا پرسش در این خصوص با شماره‌ 41868617 - 021 تماس بگیرند.

   مرکز نوآوری ایمینو با هدف اتصال دانش و فناوری‌های نوین به چرخه معدن و صنایع معدنی کشور شهریورماه سال 1399 از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در راستای بسط، توسعه و حمایت از کسب و کارهای نوپا راه‌اندازی شده و تاکنون میزبان بیش از 12 تیم استارت‌آپی در فضای کار اشتراکی خود بوده است.

   کاربرگ ثبت نام پایان نامه

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.