X
   
 
  • Evrythng

   EVRYTHNG یک شرکت نرم‌افزاری اینترنت اشیا است که در لندن، سانفرانسیسکو و نیویورک سیتی شعبه دارد و داده‌های هویت دیجیتال را در یک ابر هوشمند «محصولات هوشمند» اینترنت اشیا مدیریت می‌کند تا محصولات مشتری را به وب متصل کند و اپلیکیشن‌های زمان واقعی را به پیش ببرد. نایل مورفی ، اندی هابسبوم ، دومینیک گوینارد و ولاد تریفا این شرکت را در ژانویه 2011 تأسیس کردند. مورفی مدیر عامل این شرکت است.

   بیوگرافی

   نایل مورفی مدیر عامل و بنیانگذار EVRYTHNG ، پلت فرم محصولات هوشمند IoT است. مورفی تحصیلات متوسطه خود را در دبیرستان Redhill به پایان رساند و لیسانس علوم کامپیوتر را از دانشگاه Witwatersrand دریافت کرد.

   مورفی همچنین به عنوان یک تکنسین و کارآفرین سریالی شناخته می شود.

   وی عضو هیئت مشاور تنظیم کننده مخابرات انگلیس Ofcom است و در سال 2005 از نویسندگان مشترک چارچوب پروتکل های دسترسی رومینگ بین المللی Wi-Fi بود.


   نحوه کار

   پلتفرم این شرکت به اشیا یک هویت نرم‌افزاری منحصربه‌فرد می‌دهد و آنها را به اینترنت متصل می‌کند. آن اشیا به محض اتصال به وب شروع به تولید داده‌های زمان واقعی برای اپلیکیشن‌های جدید و گفتگوهای بی‌واسطه مشتریان می‌کند. در همان حال این پلتفرم کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا از طریق زنجیره‌های تأمین، جابه‌جایی کالاها را ردگیری کنند و تعامل‌های کاربر را به حداقل برسانند (مانند چراغ‌های متصل که به صورت خودکار روشنایی را بر اساس سطح نور طبیعی موجود در اتاق تنظیم می‌کنند)


   بهترین استارتاپ اینترنت اشیا

   Evrythng بالغ بر ۸ میلیون دلار اعتبار از سوی شرکت‌های بزرگی مانند Atomico، Cisco، Samsung و دیگر شرکت‌های پیشرو در زمینه فناوری جذب کرد و به پیشرفت خود ادامه داد تا اینکه در سال ۲۰۱۴ به عنوان بهترین استارتاپ اینترنت اشیا شناخته شد. اکنون این شرکت با بسیاری از شرکت‌ها از جمله کوکا کولا، Domestic & General، iHome و Diageo کار می‌کند.


   شرکا

   در سال 2012 EVRYTHNG درگیر یک پروژه سه ساله با چندین شرکت فناوری دیگر و مرکز ابر رایانه بارسلونا شد تا یک چارچوب فنی باز برای برنامه ها و خدمات اینترنت اشیا ایجاد کند. در ژوئیه 2014 با ThinFilm ، یک شرکت الکترونیکی چاپی مستقر در نروژ و Gooee ، یک شرکت فناوری روشنایی LED ، در سال 2015 همکاری کرد.


  • داستارتاپ
   • با ما همراه باشید