X
   
 
  • کِشمون

   ” کشمون" یک بازار آنلاین است که شما و کشاورزهای منتخب زعفران بتوانید همدیگر را پیدا کنید، ارتباط داشته باشید و از همدیگر زعفران خرید کنید.

   کشاورزو پیدا کن!!

   اول کشاورزهایی رو که به روش های طبیعی و سنتی (بدون مواد شیمیایی) زعفران کشت میکنند، یا حتی در مورد کم آبی نگران هستند و حاضر هستند روش کشاورزی قدیمی خودشان را تغییر بدهند را پیدا می کند، و بعد در مرحله دوم این کشاورزها رو توی دنیای آنلاین کشمون وارد می کند.


   «محمد قائم پناه»، مدیرعامل کشمون درباره چرایی و چگونگی انتخاب این سرمایه‌گذاران می‌گوید: شرکت پرسال، بخش سرمایه‌گذاری مربوط به استارتاپ‌ها را راه‌اندازی کرده است «شاید این شرکت به اندازه VCهای دیگه قدیمی نباشد اما سابقه بالایی در حوزه سرمایه‌گذاری دارند.

   استارتاپ و دغدغه هاش!

   توجه کشمون به جنبه‌های زیست‌ محیطی و اجتماعی است و با توجه به اینکه سرمایه‌گذاران نیز به بحث مسئولیت اجتماعی اهمیت می‌دهند ،ما دریافتیم که با سرمایه‌‌گذاران خود هم ‌مسیر هستیم و فقط مسائل ما ایجاد کسب‌وکار موفق و پولساز نیست بلکه مسئله این است که اثر مثبتی روی محیط اطراف و طبیعت خود بگذاریم.

   کشمون البته علاوه بر زعفران، به تازگی عسل و زرشک را به سبد محصولات خود اضافه کرده؛ اما قصد دارد در یک ماه آینده خرما و چایی را نیز برای فروش در سایت خود قرار دهد.


  • داستارتاپ
   • با ما همراه باشید