X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
   منبع خبر : خبرگزاری دانشجو
  • حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق در حوزه برندینگ افزایش می‌یابد

   معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری با هدف حمایت از شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان از تهیه اقلام تبلیغی مانند لوگو، نشان تجاری، سایت و بروشور حمایت می‌کند.
   حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق در حوزه برندینگ افزایش می‌یابد

   به گزارش ایمینو، یکی از نیازمندی‌های شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان، توسعه نشان تجاری و بازاریابی است. معاونت علمی و فناوری علاوه بر مشاوره و آموزش در این حوزه، در زمینه تبلیغات نیز از این شرکت‌ها حمایت می‌کند.

   توسعه برندینگ شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق

   حمایت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری طیف گسترده‌ای از خدمات را شامل می‌شود که تعداد آن‌ها از ۱۰۰ خدمت فراتر رفته است.

   در راستای کاهش هزینه‌های تبلیغاتی شرکت‌ها، بخشی از هزینه‌های اطلاع‌رسانی و بازاریابی همچون طراحی لوگو و نشان تجاری به شرکت‌های دانش‌بنیان خلاق و فناور پرداخت می‌شود. این حمایت در راستای ایجاد توانمندی‌های شرکت‌ها و به منظور تامین الزامات اولیه تبلیغات و بازاریابی در نظر گرفته شده است.
   همچنین شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان می‌توانند در زمینه ایجاد وبسایت و برخی دیگر از زیرساخت‌های لازم برای امر تبلیغات نیز از تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری استفاده کنند.

   شرکت‌های با درآمد بیش از ۲۰ میلیارد ریال می‌توانند به صورت آزاد و بدون تسهیلات نیز از این خدمت برخوردار شوند.

   یک لوگو مناسب، یک بروشور خوب و یا یک سایت حرفه‌ای، می‌تواند تاثیر چشمگیری در معرفی حرفه‌ای و درست یک کسب و کار داشته باشد.

   به ویژه اگر آن کسب و کار متعلق به شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق و فناور باشد، طبیعتاً مردم انتظار دارند که با نشان‌های تبلیغی به روز، نوآورانه و کارآمدتری روبه‌رو شوند.

   با توجه به افزایش هزینه‌ها در این حوزه و اصولاً گران قیمت بودن بحث تبلیغ، معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تلاش کرد با طراحی این خدمات چند وجهی در حوزه بازاریابی شرکت‌ها را در مسیر معرفی محصول و خدمات، یاری کند.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.