X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۰۵
  • راز موفقیت بیان گذاران استارتاپ ها

   راز موفقیت بنیان گذاران استارتاپ های موفق در شجاعت و استقامتی بوده که اجازه نداده‌اند حتی تصور و نگرش منفی دیگران مانع از پیشرفتشان شود و در مقابل مشکلات ایستاده‌اند.
   راز موفقیت بیان گذاران استارتاپ ها

   گزارش ایمینو، را در ارتباط با راز موفقیت بنیان گذاران استارتاپ های موفق بخوانید:

   1)شور و اشتیاق:

   شور و اشتیاق کلید موفقیت در هرچیزی است. حتما خودتان تجربه کرده‌اید وقتی برای داشتن چیزی شور و اشتیاق داشته باشید، بی شک برای رسیدن به آن و موفقیت بیشترش تلاش خواهید کرد.

   2)فروتنی کلید موفقیت

   فروتنی و عدم داشتن تکبر و غرور یکی از مهمترین ویژگی‌های اخلاقی هر فرد موفقی است. افرادی که فروتن هستند هرگز از تلاش دست برنخواهند داشتند بر خلاف کسانی که با اندکی موفقیت دچار کبر و غرور شده و دیگر تلاشی برای موفقیت بیشتر نمی‌کنند. افرادی که دارای خصوصیت اخلاقی فروتنی هستند در کار خود بسیار موفق‌تر خواهند بود و با اعتماد کامل به مهارت‌های خود برای پیشرفت هرروزه تلاش می‌کنند

   3)توانایی تصمیم گیری، ستون فقرات مدیریت

   اگر استارتاپ یا کسب و کار را یک کشتی در نظر بگیرید که مدیر، ناخدای آن است و بحران‌های شغلی را مانند امواج طوفانی در نظر بگیرید، مدیر باید بتواند مانند یک ناخدای حرفه‌ای با مدیریت و تصمیم گیری به جا و درست کشتی خود را بحران حوادث نجات دهد.

   4)صبر، گوهر یک مدیر

   در واقع به بیان ساده‌تر، مدیریت یک استارتاپ شبیه ماهیگیری است، شاید مجبور شوید ساعت‌ها و روزها منتظر پیدا کردن ماهی باشید اما وقتی ماهی را پیدا کردید آماده شکار او هستید.

   5) آزاد باشید و برای پریدن آماده شوید

   شاید تعجب کنید که پس راز موفقیت بنیان گذاران استارتاپ های موفق در چیست؟ نکته قابل توجه در خصوصیت اخلاقی این افراد این است که آن‌ها هرگز تسلیم نشده و بعد از هر شکست، با بررسی دلایل شکستی که داشته‌اند و قبول آن دوباره بلند شده‌اند و رشد کرده‌اند.

   6) خلاقیت در مقابله با چالش‌ها

   شما می‌توانید برای موفقیت در کسب و کار و استارتاپ خود از تجربیات دیگران استفاده کنید و ببینید افرادی که سالیان پیش قدم در این راه گذاشته و موفق شده‌اند چطور با مشکلاتشان رو به رو شده‌اند. تجربه دیگران همیشه می‌تواند چراغ راه و راهنمای شما باشد. با توجه به اینکه امروزه ما در دنیایی زندگی می کنیم که هر روز در حال پیشرفت و تغییر است، بنابراین مشکلات جدیدی نیز بر سر راه هر کسب و کاری وجود دارد که باید در مقابله با آن‌ها خلاقیت داشته باشید.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.