X
   
 
  • با ایـمینـو
  • با کارآفرینان
   • داستان کارآفرینی پیام بانازاده
    پیام بانازاده مدیرعامل و بنیانگذار Capella Space ، یک شرکت دره سیلیکون است که بزرگترین صورت ماهواره های تجاری SAR را ایجاد می کند تا خدمات نظارت ساعتی در هر نقطه از جهان را ارائه دهد. اخیراً پیام در سال 2017 در لیست معتبر "فوربس 30 زیر 30" قرار گرفت و کاپلا توسط نیویورک تایمز ، بلومبرگ و اخیراً مجله Inc به عنوان یکی از 25 شرکت برتر اخلال گر در جهان شناخته شده است.
   • داستان کارآفرینی سهیلا سلحشور کردستانی
    سهیلا سلحشور کردستانی بانویی موفق و کارآفرین در عرصه صنعت و تولید، بانویی که در داخل کشور با خدمت به مردم چرخ تولید را به گردش درآورده است. دکتر سهیلا سلحشور کردستانی، عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مدیرعامل شرکت کیتوتک است که کارنامه تحصیلی‌اش به تنهایی نشانگر تلاش و کوشش بلندهمتانه‌ای است که نقش بالنده‌ای را از یک زن پیشرو به تصویر می‌کشد.
   • داستان کارآفرینی وحید رجبلو
    وحید رجبلو جوانی که با وجود ٩٨ درصد معلولیت توانسته نخبه ای باشد که دهها سایت طراحی کرده و تیم بزرگی را در این راه رهبری کند. وحید رجبلو یکی از جوانان کرجی خوش فکر و کارآفرین در عرصه فناوری اطلاعات است که با وجود ناتوانی جسمی، کارهای بزرگی انجام داده است که از او به عنوان استیون هاوکینگ ایران یاد می شود.
  • داستارتاپ
   • آدیلار تیمی متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف است که برای حل مشکل مدیریت جذب و استخدام شرکت‌های ایرانی و سازمان‌ها، نرم‌افزار مدیریت فرایند جذب و استخدام بر پایه هوش مصنوعی تولید کرده ‌است. آدیلار، یک نرم افزار ATS است که با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی به کارفرما در تمام مراحل استخدام خدمت ارایه می‌کند.
   • Reddit که به عنوان “اولین صفحه اینترنت” لقب گرفته است ، با بیش از 430 میلیون کاربر فعال، یکی از محبوب ترین وبسایت های اجتماعی در جهان است. درحال حاضر، Reddit با بازدید حدود 150 میلیون صفحه در هر روز ، رتبه 19 را در لیست پر بازدیدترین پلتفرم های جهان کسب کرده است. ساده ترین راه برای توصیف Reddit این است که ترکیبی از یک رسانه اجتماعی،رتبه بندی محتوای وب و یک سایت خبری است.
   • آچاره یکی از محصولات پلتفرمی شرکت دانش‌بنیان ساناگسترسبز است که در سال 1395 هجری شمسی، توسط سه تن از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف تاسیس شد. آچاره این امکان را به کاربران خود می دهد تا هر خدمتی را که در منزل مورد نیازشان است از طریق وبسایت و اپلیکیشن به سهولت و در هر ساعتی از شبانه روز سفارش دهند. این خدمات از نظافت و پذیرایی گرفته تا بازسازی و دکوراسیون منزل را شامل می شوند. این پلتفرم با استفاده از دانش فناوری اطلاعات تیم توسعه‌دهنده خود، انواع نیروهای خدماتی متخصص و معتمد را مستقیما به متقاضیان آن خدمات متصل می‌کند.
  • مجله رادیویی سی دید (14)

   مجله رادیویی سی دید (13)

   مجله رادیویی سی دید شماره(12)

  • گروه مطالعات اخلاقی پژوهشگاه فضای مجازی با بررسی اینکه کدام مسائل ذهن متخصصان هوش مصنوعی را بیشتر درگیر می‌کند، به تشریح ۹ موضوع برتر اخلاقی در پدیده هوش مصنوعی پرداخت.
   کارآفرینی از محورهای اصلی و بنیادی رشد و پیشرفت است و موتور پیشرفت اقتصادی در هر کشور محسوب می شود. تجربه کشورهای دارای رشد بالای درآمد ملی نشان می دهد که مدیران این کشورها به نقش و رویکرد کارآفرینی در پیشبرد و توسعه ...
   ما معمولا نمی‌توانیم ذهنمان را متمرکز و از اشتباه در قضاوت ممانعت کنیم، اما می‌توانیم سوگیری‌هایی را که بر تصمیمات‌ اثرگذارند، بشناسیم. ساخت محصول یک سیکل است که از ایجاد نقشه راه آغاز شده و در میانه راه به تحقیقات و ...