X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۱۷
  • جشنواره اینوماین 3 نیمه نخست امسال برگزار می شود

   مدیر مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمینو) از برگزاری جشنواره اینوماین 3 در نیمه نخست سال جاری خبر داد و گفت: این رویداد با هدف شناسایی و جذب تیم‌های استارت‎آپی حوزه صنایع معدنی در نیمه نخست سال آینده برگزار می شود.
   جشنواره اینوماین 3 نیمه نخست امسال برگزار می شود


   به گزارش ایمینو، حسین منصوری افزود: مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران طی سال های گذشته، دو جشنواره موفقیت آمیز "اینوماین" یک و ۲ را با هدف حمایت از کسب وکارهای نوپا و تسهیل گیری برای شرکت‌های دانش بنیان و فناور معدن و صنایع معدنی برگزار کرد.

   وی گفت: در حال حاضر پنج استارت‌آپ در این مرکز مستقر شدند. این پنج استارت‌آپ از بین ۳۰ ایده پذیرفته شده از ۲۴۱ طرح ارائه شده به جشنواره اینوماین ۱ و ۲ انتخاب شده‌اند. مدیر مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران با اشاره به ماموریت های این مجموعه توسعه ای ادامه داد: "افزایش خوداتکایی در فناوری و ساخت داخل تجهیزات معدن و صنایع معدنی" اولویت ایمینو است.

   منصوری عنوان کرد: قرار است با استفاده از توان دانشگاه‌ها، مراکز علمی، تحقیقاتی و شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپی، شناسایی و راهبری تیم‌های استارت‌آپی جدید انجام و وضعیت تیم‌های استارت‌آپی موجود، در سامانه ایمینو عملیاتی شود.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.