X
   
 
  • گمانه کمتر؛ هزینه کمتر؛ زمان کمتر

   • ارائه پکیج خدمات صفر تا صد مدیریت باطله
   • امکان پایش لحظه‌ای هوشمند سدها و دامپ های باطله از طریق پلتفرم با بهره گیری از فناوری سنجش از دور و پردازش تصویر
   • بازفرآوری مواد معدنی کم عیار و استحصال عناصر نادر با کمک روش‌های مهندسی فرآوری و متالورژیکی
  • معرفی استارتاپ و فرایند کاری تیم
    Tailo استارت‌آپی است که هدف از آن ایجاد یک سیستم سنجش از دور و آنالیز زمینی و فضایی به منظور پایش، ارزش آفرینی و نظارت بر پایداری زیرساخت های سدهای باطله است.
    اجرای پلتفرم Tailo، امکان پایش گسترده و سیستم هشدار اولیه برای شناسایی مخاطرات فراهم می کند. این پروژه یک سرویس اطلاعاتی منحصر به فرد برای شناسایی ریسک‌ها و جلوگیری از بروز حوادث است که به نوبه خود می‌تواند ارزش‌های نهفته بسیاری را دربرداشته باشد.
    سیستم مانیتورینگ سنسورهای مختلفی دارد و تمرکز آن بر روی اطلاعاتی نظیر پایداری فیزیکی و همچنین خصوصیات شیمیایی و کانی‌شناسی است.
    Tailo علاوه بر شناسایی، مانیتورینگ و مدیریت و ارائه پروتکل های نظارتی می تواند در تدوین نقشه راه و استراتژی باطله های معدن کشور نقش اساسی ایفا نماید. در فازهای بعدی این پلتفرم، مبحث بازفرآوری باطله های معدنی نیز به کمک فناوری های موجود و توسعه آنها، در دستور کار قرار خواهد گرفت.
   • حفظ زندگی‌های بیشتر در کنار حفظ محیط زیست که ممکن است هر لحظه در اثر سوء مدیریت باطله‌ها در خطر باشد، امکان پایش لحظه‌ای هوشمند...
    ایجاد سرمایه از منابع دور ریخته شده، کاهش ریسک خطرات بالقوه ای که می توانند موجب خسارات سنگین به اقتصاد کشور شوند.
    1- سیتماتیک شدن مدیریت باطله های معدنی کشور
    2- نزدیک شدن مدل توسعه به توسعه پایدار در کشور
    3- ایجاد یک مسیر برای تحول دیجیتال در معدن‌کاری کشور
    آمایش و مانیتورینگ باطله‌های معدنی کشور، کاهش اثرات زیست محیطی باطله‌ها، کمک به ایجاد توسعه پایدار، احیاء و فعال‌سازی معادن غیرفعال...
  • معرفی تیم و ایده
   • اردلان علیشاهی
    اردلان علیشاهی هستم متولد مردادماه سال 1375، کارشناس ارشد فرآوری مواد معدنی از دانشگاه تهران که به عنوانی عضوی از تیم خوب استارت آپ تیلو در ایمینو فعالیت می کنم. از سال 95 کار بر روی استخراج چالش های اصلی بخش معدن و صنایع معدنی کشورمون رو شروع کردیم و پی بردیم مدیریت باطله ها، یکی از مهمترین چالش های نه تنها بخش معدن کشورمون بلکه دنیا به حساب میاد. امروزه که مفهوم اقتصاد چرخشی بسیار پرنگ شده، این که ما چه برنامه ای برای مدیریت و استفاده مجدد از باطله ها داریم بسیار حائز اهمیته.
   • زانکو عطایی پور
    زانکو عطایی پور هستم متولد اردیبهشت ماه 1372، کارشناس ارشد معدن و فعال حوزه استارت آپ و فناوری. در استارت آپ تیلو ما با ترکیب چندین حوزه تخصصی سعی داریم به معادن برای اتخاذ برنامه ای جامع و هدفمند و پیاده سازی پروتکل های مدیریت باطله ها کمک کنیم و در کنار افزایش ایمنی و کاهش اثرات زیست محیطی معادن، برای اونها از طریق کسب ارزش افزوده از موادی که هم اکنون استفاده ای ازشون نمیشه سودآوری داشته باشیم.
   • امیرحسین محمدزاده
    امیرحسین محمدزاده متولد اردیبهشت سال 1375 عضو تیم تیلو. فارغ الحصیل کارشناسی فراوری مواد معدنی از امیرکبیر و کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران.امروزه هزینه‌های زیادی از سمت معادن به محیط زیست کشور وارد می‌شود. این آسیب‌ها هم تاثیرات بدی بر اجتماع و هم تاثیرات بدی بر زندگی جانداران می‌گذارد. یکی از دغدغه‌های همیشگی من این بوده است که این مشکلات به نحو قابل اجرا حل شوند. امیدوارم که با کار در تیم تیلو یک قدم برای محقق شدن این هدف برداشته باشم.
  • از کـجا به کـجا
   معرفی استارتاپ به کارفرما و شریک تجاری (ایمیدرو)
   انتخاب یک معدن برای بررسی و داده کاوی اولیه
   ایجاد پلتفرم اولیه
   داده کاوی پیشرفته و ایجاد سیستم مانیتورینگ بر روی باطله ها
   ایجاد پلتفرم مدیریت باطله برای معادن مقدماتی و بازفرآوری باطله‌ها در صورت امکان
   ایجاد پلتفرم جامع
   اخذ پروژه‌های تازه
   ادامه کار برای معادن دیگر
  • خدمات ارائـه شـده
   180
   مشاوره
   164
   آموزش
   68
   سفر
   85
   خدمات آزمایشگاهی
   85
   تسهیل گری
  • رویـای مـا

   ایجاد جامع‌ترین و بزرگترین بستر مدیریت و پایش باطله با بهره‌گیری از فناوری‌های سنجش از راه دور، پردازش تصویر، اینترنت اشیا، داده‌کاوی و بلاکچین که دارای یک پایگاه اطلاعاتی از تمامی باطله‌های معدنی کشور است و همچنین توسعه بازار به حوزه‌های باطله و پسماندهای سایر صنایع و ورود به بازار کشورهای خارجی تا سال 1403