X
   
 
  • Baziato

   ماجرای تولد بازیاتو برمی‌گرده به تابستون سال 96 سر کلاس ریاضی 2 (ترم تابستون برداشته بودم) یکی از دوستام پیشنهاد داد یه وبسایت با موضوع نقد و بررسی بازی‌های موبایلی راه‌اندازی کنیم، دلیلش هم این بود که ابوالفضل (دوستم که پیشنهاد این سایت رو داد) چند سالی توی زمینه‌ی طراحی و توسعه‌ی بازی‌های موبایل کار کرده بود.

   به واسطه‌ی چندین پروژه‌ای که قبلا با هم کار کرده بودیم ابوالفضل این ایده رو با من در میون گذاشت و در نهایت تصمیم بر این شد که این سایت رو راه‌اندازی کنیم، یه کم روی انتخاب اسم صحبت کردیم و در نهایت قرار شد اسم "بازیاتو" رو انتخاب کنیم

   خلاصه اینکه هر جوری بود، هاست و دامنه رو تهیه کردیم و رفتیم سراغ نصب وردپرس! همچنین یکسری قابلیت که باید خودمون به وردپرس اضافه می‌کردیم تا برخی از امکاناتی که احتیاج داریم رو به سایت اضافه کنیم

   بماند که بعدا به خاطر تشابه اسمی با یکی از سایت‌های معروف فناوری یکسری حرف‌هایی پیش اومد و حتی چند وقت پیش اون سایت می‌خواست بازیاتو رو از ما بخره، اما فلسفه‌ی اسم بازیاتو اصلا چیز دیگری هست، بازیاتو = بازی‌های تو!

   ماموریت اصلی بازیاتو چی هست؟

   بازیاتو محلیه برای نقد و بررسی بازی‌های موبایلی، ضمن اینکه ما به شدت از بازی‌ساز‌های ایرانی حمایت می‌کنیم و پلن‌های بسیار ویژه‌ای براشون داریم، اما در سایت هم نقد و بررسی بازی‌های ایرانی رو پیدا می‌کنید و هم بازی‌های خارجی (بازی‌های موبایل البته)

  • داستارتاپ
   • با ما همراه باشید